Авіація Асада та вкс росії бомблять Ідліб - 13 загиблих, не менше 40 мирних жителів отримали поранення
- Подробиці
- Опубліковано 20.12.2019 10:22
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1622
Авіація режиму Башара Асада та вкс росії в четвер знову завдали ударів по населених пунктах в Ідлібськый зоні деескалації на північному заході Сирії. У результаті, загинули ще 13 мирних жителів, поранення отримали не менше 40 осіб, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
Авіаатак дамаського режиму зазнали райони Маарат-ен-Нуман, Джердженаз, Дейр Сюнбюль, Фрікіе, Сердже, Бзабор, Бінін, Хантутін, Наджійе, Кінідде, Гадафе, Таль-Менніс, Абу Меккі, Тух і Ребія.
Як повідомили джерела в сирійській опозиції, вкс росії завдали ударів по Маарат-ен-Нуману, Серакібу, Мааршуріну, Хан ас-Сунбюлю, Дейр Гарбі, Семке і Мердіху.
За даними співробітників Сил цивільного захисту Ідліб (Білі каски), в Маарат-ен-Нуман загинули 6 цивільних осіб, Мердіху - 4, Дейр-Сунбюле - 2, ще одна людина загинула в Хан ас-Сунбюле.
На місці бомбардувань тривають пошуково-рятувальні роботи. Очікується зростання кількості жертв.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Пресс-секретарь МИД Сирии сбежал в...
3 дек. 2012 г.

США и Россия намерены и...
6 февр. 2013 г.

Стала известна предполагаемая дата похорон...
3 мая 2013 г.
Набираючі популярність...

Нацполіція знешкодила угруповання, яке забезпечувало...
4 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
5 сент. 2025 г.

810 москалів подохло минулої доби...
5 сент. 2025 г.
Останні новини
05.09.2025 12:26
Збито та подавлено 121 ворожий БпЛА05.09.2025 12:09
810 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 4 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі