Корейцы намерены отсудить у Apple 25 млн долларов за определение местоположения

iphone sud

 
Группа корейских пользователей iPhone подаст коллективный иск на Apple за нарушение конфиденциальности частной жизни общей стоимостью в $25 млн.


В 2011 году 29 пользователей iPhone обратились в суд с обвинением в том, что американская корпорация незаконно определяет местоположения человека без его согласия. Истцы стремились получить компенсацию в 800000 вон ($ 757) на человека, но теперь они сосредоточились на групповом иске, который включает претензии примерно 27000 владельцев iPhone по всей стране.

В общей сумме, этот случай может стоить Apple более чем 25 миллионов долларов.

В Корее прецедент по данному случаю был создан в июле 2011 года. Тогда компания была вынуждена заплатить адвокату Ким Хен-сук (Kim Hyung-suk) 1000000 вон (1000 долларов США) в качестве компенсации за то, что при определении его местоположения «яблочный» гаджет нарушил закон о частной жизни.

Как пишет The Next Web, по мнению суда, отслеживание местоположения человека нарушает 17 статью Конституции Кореи, где прописаны основные права человека на неприкосновенность частной жизни, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.