​Влада штату Міссурі подала в суд на Китай через пандемію

Влада американського штату Міссурі звернулися до суду з позовом на владу Китаю, звинувативши Пекін у приховуванні інформації про коронавірус нового типу (Сovid-19). На думку генпрокурора Міссурі, китайська влада довгий час вводили світову громадськість в оману, приховуючи важливу інформацію про небезпечний вірус, заарештовували інформованих осіб і відмовлялася визнавати факт передачі вірусу від людини до людини, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


У позові йдеться, що дії Китаю привели до загибелі людей і створили серйозні економічні проблеми для штату Міссурі.

«Китайський уряд збрехав світу про загрозу Сovid-19 і майже нічого не зробив для запобігання поширенню інфекції. Уряд Китаю має нести відповідальність за ці дії», - йдеться в документі.

Тим часом, 22 республіканця з Палати представників Конгресу звернулися до адміністрації Дональда Трампа з вимогою звернутися до Міжнародного суду ООН з позовом проти КНР.

Згідно з даними, наданими Університетом Джона Хопкінса, число інфікованих Сovid-19 в США досягло 814 587, від вірусу померло 43 796 осіб.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.