Із сектору Газа в бік Ізраїлю випустили дві ракети - постраждало двоє людей
- Подробиці
- Опубліковано 16.09.2020 11:00
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1782

З сектора Газа в бік Ізраїлю було випущено дві ракети, двоє людей постраждали. Про це повідомляє прес-служба армії Ізраїлю. Згідно з інформацією, снаряди були перехоплені ізраїльської системою ППО «Залізний купол». Як повідомляється, одна з ракет впала на території міста Ашдод, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
Атака з сектору Газа сталася на тлі церемонії підписання угод про нормалізацію між Ізраїлем, ОАЕ і Бахрейном, яка пройшла у Вашингтоні.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц земліПро ситуацію навколо Константинівки, тиск на східному фронті, роль Білорусі та можливості російського наступу влітку розповідає військовий експерт Роман Світан


Коментарі