Лідери країн НАТО жорстко налаштовані щодо росії через її агресивну поведінку у світі
- Подробиці
- Опубліковано 15.06.2021 09:07
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4212
Жорстка позиція щодо росії була представлена вчора в Брюсселі багатьма лідерами країн НАТО перед початком саміту Альянсу. Жорстка критика лунала і щодо її агресивних дій. Зміни в Північноатлантичному альянсі для ліпшої підготовки до загроз у сучасному світі, у тому числі і з боку росії, були однією з головних тем зустрічі лідерів 30 держав-членів, повідомляє Польське радіо.
А генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ заявив, що відносини Альянсу з росією є найгіршими з часів холодної війни. Він наголосив, що причиною напружених відносин з росією є її агресивна поведінка. «Ми бачимо однакову поведінку - агресивні дії росії проти сусідів, України та Грузії, кібер- та гібридні атаки та отруєння наших союзників. Тому відносини з росією знаходяться на найнижчому рівні», - зазначив очільник Альянсу. Він додав, що лідери повинні підтвердити свою стратегію - сильну оборону в поєднанні з діалогом.
Вторгнення в Грузію та Україну, мілітаризація Калінінградської області, напади на території країн Альянсу, також із застосуванням хімічної зброї, і нещодавня спроба взяти під контроль Білорусь - список звинувачень проти росії довгий.
«Ми бачимо зусилля росії поглинути Білорусь. Білорусь втрачає останні частинки своєї незалежності. Ці дії дуже небезпечні», - заявив президент Литви Ґітанас Науседа.
«Гібридні виклики стають все важливішими, а також боротьба проти російських кібератак та дезінформації проти багатьох союзників у НАТО», - підкреслила німецька канцлерка Анґела Меркель.
Британський прем'єр-міністр заявив, що завжди сподівається поліпшити відносини з росією, «але поки це скоріше розчаровувало». Боріс Джонсон висловив сподівання, що президент США буде твердо налаштованим щодо росії.
Фото РАР
Також з цієї категорії...

В Австралии Apple обвинили в...
28 мар. 2012 г.

Немецкого шпиона подозревают в связях...
15 авг. 2012 г.

В Мексике застрелен министр по...
10 мар. 2013 г.
Набираючі популярність...

Репрессивная машина, назвавшаяся правосудием
21 июн. 2011 г.

Самосуд - как способ воцарения...
13 окт. 2011 г.

Одесский CheGevara, отравивший студента таллием,...
28 окт. 2011 г.
Останні новини
21.06.2025 12:08
1060 москалів подохло минулої доби на українській землі20.06.2025 10:31
Знешкоджено 70 ворожих БпЛА20.06.2025 10:24
1090 кацпів подохло минулої доби на українській землі19.06.2025 10:26
Знешкоджено 88 ворожих БпЛА19.06.2025 10:18
1080 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 21 червня обговорили наступні теми:
Коментарі