Спецназ Туреччини ліквідував 11 терористів на північному сході Сирії
- Подробиці
- Опубліковано 23.09.2021 16:41
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3713
Спецназ Туреччини ліквідував 11 бойовиків сирійського крила терористичної організації РКК. Про це в четвер, 23 вересня, повідомили в Міністерстві національної оборони Туреччини. Терористи намагалися вчинити атаку і проникнути в зону проведення операції «Джерело миру» на північному сході Сирії, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
Туреччина продовжить рішучу боротьбу з тероризмом в регіоні, випливає з повідомлення відомства.
ЗС Туреччини продовжують вживати заходів для забезпечення миру і стабільності в регіоні.
Терористи РКК здійснюють криваві теракти, щоб дестабілізувати ситуацію і розколоти Туреччину.
Президент Реджеп Тайіп Ердоган заявив раніше, що з 1984 року, коли бойовики РКК вперше здійснили кривавий злочин у Туреччині, і до березня 2020 роки від рук цієї кривавої організації загинули 7 500 співробітників турецьких сил безпеки і 6 800 мирних жителів.
США і Європейський союз внесли PKK в списки терористичних організацій.
Незважаючи на спроби Анкари знайти шляхи врегулювання ситуації, терористична організація PKK з липня 2015 року відновила збройні напади.
В останні роки PKK прагне перекласти відповідальність за криваві злочини в регіоні на свої відгалуження.
У Сирії терористи PKK прикриваються назвами PYD і YPG, а в останні два роки називають себе «Сирійськими демократичними силами». В Ірані PKK діє як «Партія вільного життя Курдистану» (PJAK).
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Європейські політики відвідають Юлію Тимошенко,...
3 мар. 2012 г.

В России началось расчленение «Анатомии...
6 окт. 2012 г.

Пастору-сжигателю Корана не разрешили въезд...
11 окт. 2012 г.
Набираючі популярність...

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
12 июл. 2025 г.
Останні новини
12.07.2025 10:42
Збито 344 повітряних ворожих цілі12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі