Подвійний теракт в Афганістані, загинули троє мирних жителів - вибухи пролунали в адміністративному центрі
- Подробиці
- Опубліковано 07.11.2021 18:10
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2796

Унаслідок подвійного теракту в місті Джелалабад - адміністративному центрі афганської провінції Нангархар загинули не менше трьох осіб. Як повідомила місцева влада, вибухи пролунали один за одним у 2-му кварталі Джелалабада. Усі загиблі – мирні жителі, які проходили поряд, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
Очевидці повідомили про звуки пострілів, що пролунали після вибухів.
Відповідальність за теракти поки не взяло на себе жодне угруповання.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.06.2026 15:57
Полон у тилу: як ТЦК та поліція катують українців у підвалах25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 25 червня


Коментарі