Лідери африканських країн заявили, що приїхали в Санкт-Петербург не просити «милостиню» у путіна
- Подробиці
- Опубліковано 29.07.2023 14:10
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 3936

Під час російсько-африканського форуму владімір путін пообіцяв лідерам африканських держав безкоштовні поставки зерна. У відповідь він почув від президента ПАР, що він та інші представники африканських країн не приїхали в Санкт-Петербург просити «милостиню», повідомляє Польське радіо.
Президент Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса закликав владіміра путіна відновити Чорноморську зернову ініціативу.
Президент ПАР заявив, що очільники африканських країн «прийшли сюди не для того, щоб просити у росії якісь «дари» для Африканського континенту».
«Ми, звісно, розуміємо, що ви зі щедрості вирішили безоплатно надати зерно деяким африканським країнам, які стикаються з певними складнощами. Ми з великою повагою до цього ставимося, відзначаємо це. Однак це не наша основна мета тут», – додав Рамафоса.
Нагадаємо, 17 липня кремлівський режим розірвав зернову угоду, яка дозволяла Україні в умовах війни продовжувати експортувати зерно, в тому числі для країн Африки.
Понад тиждень агресор здійснює атаки на українські порти на Чорному морі.
Під час російсько-африканського форуму диктатор владімір путін пообіцяв лідерам африканських держав безкоштовне постачання зерна.
Туреччина також прагне продовжити зернову угоду, але, за даними незалежних російських ЗМІ, кремлівський режим ігнорує прохання Анкари про переговори з цього приводу.
Фото РАР
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц землі23.06.2026 09:47
Збито та подавлено 118 ворожих БпЛА23.06.2026 09:40
1390 кацапів подохло минулої доби на українській земліПро ситуацію навколо Константинівки, тиск на східному фронті, роль Білорусі та можливості російського наступу влітку розповідає військовий експерт Роман Світан


Коментарі