​Ізраїльський міністр Бені Ґанц залишає уряд Беньяміна Нетаньягу з важким серцем

Минулого місяця Бені Ґанц оголосив, що дає очільнику уряду Ізраїля термін до 8 червня оголосити чітку стратегію щодо Сектора Гази після закінчення бойових дій з ХАМАС. 9 червня у телевізійній промові він оголосив про свій відхід з уряду, повідомляє Польське радіо.

Він сказав, що Беньямін Нетаньягу затримує справжню перемогу Ізраїлю, і тому його партія з важким серцем залишає уряд. Він звинуватив прем'єр-міністра в поразці у війні проти бойовиків ХАМАС у Секторі Гази та закликав до дострокових виборів, які, за його словами, дозволять обрати кабінет, який завоює довіру суспільства та зможе протистояти викликам, з якими стикається Ізраїль.

Це не час залишати фронт, — прокоментував рішення міністра Беньямін Нетаньягу.

Беньямін Нетаньягу. Фото ukrpravda.netКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.