Ердоган назвав Туреччину ідеальним місцем для проведення переговорів України із США та рф
- Подробиці
- Опубліковано 18.02.2025 20:33
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 2235

Туреччина є бездоганним майданчиком для можливих переговорів за участю представників України, рф і США щодо мирного врегулювання української кризи (війни рф і України). Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган на спільній прес-конференції з українським колегою Володимиром Зеленським в Анкарі, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.
«Туреччина є ідеальним місцем для можливих переговорів між росією, Україною і США в майбутній період», - сказав, зокрема, турецький лідер.
Глава держави зазначив, що на зустрічі із Зеленським підкреслив готовність Туреччини надати всебічне сприяння з метою завершення переговорного процесу стійким миром.
Президент Ердоган заявив про необхідність негайного припинення війни рф і України, яка «призвела до загибелі безлічі невинних людей і величезних руйнувань». «Від досягнення миру не буває тих, хто програв, зараз усе світове співтовариство чекає на досягнення миру у війні між росією та Україною», - зазначив політик.
Висловивши співчуття українському народу у зв'язку із загибеллю безлічі людей у російсько-українській війні, що триває вже четвертий рік, президент Ердоган зазначив, що візит Зеленського відбувся в той момент, коли фундаментальна динаміка війни в Україні готова до значних змін.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
14.12.2025 15:01
У Деснянському районі затримали місцеву 18-річну наркодилерку14.12.2025 09:34
Збито та подавлено 110 ворожих БпЛА14.12.2025 09:29
710 кацапів подохло минулої доби на українській земліУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан розповіли про головні новини України та світу станом на 14 грудня


Коментарі