Мера Стамбула заарештовано в рамках розслідування за звинуваченням у корупції в мерії
- Подробиці
- Опубліковано 23.03.2025 15:43
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 1734
За інформацією Генеральної прокуратури Стамбула, стосовно мера Екрема Імамоглу і 99 підозрюваних порушили кримінальну справу за обвинуваченнями в «керівництві злочинною організацією», «участі у злочинній організації», «шахрайстві», «хабарництві», «кваліфікованому шахрайстві», «незаконному одержанні особистих даних» і «маніпулюванні тендерами», повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.
Також розслідують обвинувачення в «наданні допомоги терористичній організації PKK/KCK» стосовно сімох підозрюваних, зокрема Імамоглу, заступника генерального секретаря мерії Махіра Полата і глави муніципалітету Шишлі Ресула Емраха Шахана.
Після завершення процедур у поліції, деякі підозрювані були направлені в Стамбульський палац правосуддя в Чаглаяні. Процедури щодо підозрюваних у кримінальному суді завершено.
Суд виніс рішення про арешт мера Стамбула Імамоглу.
Процедури щодо інших підозрюваних тривають.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

На конструкторов лайнера Costa Concordia...
26 июн. 2012 г.

Польша получила очередной том дела...
13 авг. 2012 г.

Ходорковському загрожує ще один судовий...
7 дек. 2013 г.
Набираючі популярність...

Як українці годують чиновницьку касту:...
28 апр. 2025 г.

Біглий янукович отримав другий вирок...
28 апр. 2025 г.

Заробляв на переправленні військовозобов’язаних: столичні...
28 апр. 2025 г.
Останні новини
29.04.2025 11:00
1060 кацапів подохло минулої доби на українській землі28.04.2025 21:59
Біглий янукович отримав другий вирок в українському судіВедуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни
Коментарі