​Більше 120 тисяч жителів М'янми залишили свої будинки після перевороту

Понад 120 тисяч жителів М'янми були змушені залишити свої будинки і не менше 75 людей зникли безвісти в результаті актів насильства і рейдів військових, що послідували за лютневим переворотом в цій азіатській країні. Про це йдеться в доповіді Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR), повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


У UNHCR пояснили, що через сутички між армією і противниками хунти на південному сході країни вимушеними переселенцями стали близько 85 900 осіб, ще 12 тисяч осіб залишили домівки в провінції Північний Шан, а 20 тисяч - в провінціях Качин і Чин.

У М'янмі 1 лютого армія оголосила про захоплення влади, затримавши міністра закордонних справ і державного радника Аун Сан Су Чжи та інших керівних осіб країни.

На даний час влада в країні перебуває в руках начальника Генштабу ЗС М'янми Міна Ауна Хлайна.

Військові заявили, що переворот став відповіддю на звинувачення в масових фальсифікаціях на виборах 8 листопада 2020 року. Слідом за переворотом в країні оголошено режим НС.

М'янмою протягом року буде керувати військова хунта.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.