Пиратов будут судить всем миром

Министерство обороны Германии предложило учредить международный суд для преследования сомалийских пиратов. С таким предложением выступил министр обороны страны Франц Йозеф Юнг. Он также отметил, что суд должен находиться под юрисдикцией международной общественности. Напомним, 10 декабря правительство Германии решило послать в Аденский залив фрегат и 1,4 тысячи военных в рамках операции Евросоюза по борьбе с сомалийскими пиратами. Германия намерена в первую очередь охранять суда, участвующие по Всемирной продуктовой программе, а также корабли с гуманитарной помощью. Вскоре Совбез ООН впервые в истории принял резолюцию, которая разрешает проводить все виды операций — на море, на суше и в воздухе — на территории суверенного государства. Согласно документу, срок действия которого определяется одним годом, страны, получившие разрешение от властей Сомали, имеют право атаковать пиратов, в том числе при поддержке с воздуха.

Следующая статья

 



Коментарі

  +0 #1 Вано 7 февр. 2010 г., 00:55:25
Их не надо судить. Во все времена пиратов расстреливали на месте

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 27 січня разом з Ігорем Гаврищаком обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.