Кличко: Після позбавлення Власенка мандата скоро й закони почнуть ухвалювати в суді

klichko parlrmentarizm

 
Не треба мати юридичної освіти, щоб зрозуміти, що рішення ВАСУ про позбавлення повноважень народного депутата Сергія Власенка - політичне. Це втручання судової влади в законодавчу, - заявив Віталій Кличко після закінчення судового засідання, повідомляє прес-служба політичної партії "УДАР Віталія Кличка".


"Влада продемонструвала, що через суд може позбавити мандату будь-кого з депутатів. Таким чином сьогодні знищують парламентаризм в Україні. Так скоро й закони почнуть ухвалювати в суді, або визначати, хто виграв або програв вибори, - підкреслив лідер "УДАРу". - Ми декларуємо європейський шлях розвитку, а в країні залякують депутатів, суддів, громадян, нехтують законами. Це рух не до європейських стандартів".

"Ми думали, у суддів є залишки честі і професійної моралі. Виявилося, що, на жаль, ні. Але ми будемо боротися. Сьогодні не можна допустити знищення парламентаризму в Україні", - зазначив Віталій Кличко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан у військовому зведенні на 7 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.