«Нафтогаз» планирует закупить 10 млрд кубометров газа в Европе

Фото ИТАР-ТАССУкраина планирует купить в Европе 10 млрд кубометров газа. Об этом заявил сегодня журналистам председатель компании "Нафтогаз Украины" Евгений Бакулин, сообщает ИТАР-ТАСС.

"Мы ведем консультации по диферсификации рынка газа и его закупке в Европе в объеме 10 млрд кубометров" - сказал Бакулин. При этом он уточнил, что "эта работа находится на предварительном этапе".

Как известно, премьер-министр Украины Николай Азаров в недавнем интервью германской газете "Вельт" заявил, что, "Нафтогаз Украины" ведет переговоры с немецким энергетическим концерном RWE об импорте российского газа из Европы в Украину в реверсном порядке". По его словам, "это будет дешевле, чем покупка газа напрямую в России".

Напомним, в первом квартале года цена на российский газ составляет 416 долларов за тысячу кубометров, во втором и третьем кварталах составит 418 долларов, в четвертом квартале - 413 долларов. Среднегодовая цена составит 415,77 доллара за тысячу кубометров. В госбюджете Украины на 2012 год заложена цена в 416 долларов.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.