Тігіпко кинув українських підприємців

tigip pidpriemtsi

 
Жоден український підприємець сьогодні не захищений на законодавчому рівні. Працюючи на ринках вже протягом багатьох років, ніхто з них не має жодних гарантій ні збереження свого робочого місця, ні своїх вкладень в бізнес, а подекуди їхня праця перетворилась на суцільне пекло.


Проведення в жовтні 2012 року в Одесі громадських слухань нового Закону про ринки за участю С. Тігіпка стало для багатьох підприємців останньою надією, що проблеми їхні врешті почують та вирішать. Проект закону жваво обговорювали, підприємці зі всієї України внесли вагомий конструктив, щоб закон насправді захищав інтереси територіальної громади і торгуючих на ринку.

Однак сталося все навпаки: теперішній Закон про ринки жодним чином не захищає інтереси підприємців, а лише продовжує «служити» чиновникам та власникам ринків. Головна вимога підприємців – запровадження обов’язкового договору оренди між власником ринку та підприємцем, договору, котрий мав би захистити торгуючих на ринку від свавілля власників, у Законі про ринки просто відсутня. С. Тігіпко брутально «кинув» людей, котрі сиділи з ним за одним столом та просили про допомогу.

Всеукраїнський комітет «НАСТУП» заявляє: Закон про ринки – абсолютний фарс, в ньому жодним чином не враховані інтереси та зауваження підприємців, котрі були винесені на громадські слухання. Підприємців вкотре обдурили, а їхніми потребами брутально знехтували.

Закон став ілюстрованим посібником для чиновницького здирництва та сприяє подальшому свавіллю власників ринків, які за цим документом забезпечили собі абсолютну владу, оскільки можуть чинити на своїх ринках все, що завгодно. І це при тому, що ринки перебувають на землях комунальної власності. Підприємець же за новим Законом знаходиться буквально в кабальних умовах у орендаря земельної ділянки, тобто у власника ринку.

Даний проект Закону регулює тільки відносини місцевих органів влади і власників ринків, і захищає обох. Він ні в якій мірі не захищає самих підприємців, фермерів, всіх торгуючих ринку, хто, власне, і є головним фінансовим джерелом. Вони були, є і будуть по даному проекту безправними. За власні гроші підприємці сьогодні будують собі павільйони та їм же власники ринків віддають ці павільйони в оренду.

Територія ринків - це сьогодні єдина територія в Україні, де фактично не діє законодавство. Тут зневажається право власності. Це грабіж, який вже 20 років діє на території України. На цій території не діє український закон.

Тому Всеукраїнський комітет «Наступ» разом із підприємцями України ініціюватиме створення нового Закону про ринки - документу, в якому будуть чітко регулюватись відносини між підприємцями на власниками ринків.

Ми підготували достатньо матеріалів для того, щоб захистити свої інтереси та винести на розгляд Верховної Ради документ, який по-суті здатен убезпечити підприємців від свавілля власників ринків, повідомляє прес-служба ВК «Наступ».Комментарии

  +14 #1 володимир 26 дек. 2012 г., 21:13:56
Такі люди як тигипко у війну часто міняли хозяіна.
  +3 #2 Руслан 26 дек. 2012 г., 21:32:29
помощь со строны государства нам, простым жителям Украины, не нужна. Самое главное- просто не мешайте жить. Всем спасибо и с наступающими праздниками! Любви, тепла и понимания!
  +3 #3 Виктор 26 дек. 2012 г., 21:42:45
Тигипко давно кинул народ Украины, и предал своих однопартийцев. Это человек не имеющий Родины. Он и без войны сменил "хозяина".

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Бойових втрат внаслідок ворожих обстрілів серед особового складу Об’єднаних сил як минулої, так і поточної доби не було

подробнее

Опрос

Нужно ли объявить импичмент Зеленскому за посягательства на Конституцию?

Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.