«Справу Шепелєва» з відмивання грошей на найвищому рівні треба розслідувати за участі міжнародних прокурорів

nalivaychenko shepel

 

У рамках «справи Шепелєва» необхідно розслідувати діяльність найвищих посадових осіб держави, зокрема Нацбанку і Фінмоніторингу - тих, хто прикривав діяльність угруповання, яке викрадало кошти. Про це заявив народний депутат від «УДАРу» Валентин Наливайченко, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу «УДАРу».


Без виконання цієї умови, на думку Наливайченка, Угорщина навряд чи піде на екстрадицію екс-депутата. «Без порушення кримінального провадження і розслідування стосовно усіх причетних посадових осіб, у мене є сумніви, що світова спільнота і європейські суди та прокурори, зокрема угорські, підтримають прохання української сторони про екстрадицію», - сказав Наливайченко.

«Величезна "пральна машина" з відмивання грошей працювала на найвищому рівні. Її злочинну діяльність необхідно розслідувати. Сьогодні у нас відбулася зустріч з федеральними прокурорами США - вони готові допомагати у таких справах», - наголосив депутат.

«Генеральна прокуратура має набратися сміливості і створити спільну групу за участі міжнародних прокурорів для публічного і законного розслідування. Можливо, тоді це розслідування набуде ознак правової реакції. Якщо влада серйозно ставиться до цієї справи, вона має піти на такий крок», - підкреслив політик.

Як наголосив Наливайченко, таке розслідування має вестися за законами не лише України, а й Європейського Союзу.

«Розслідування відмивання грошей із задіянням міжнародних фінансових інституцій лише на базі українського законодавства не має перспективи. Тому разом з міжнародними прокурорами та із застосуванням міжнародного законодавства потрібно розслідувати справу, відкрити всі рахунки, а головне - повернути вкрадені гроші в бюджет України», - переконаний Наливайченко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.