МВФ не дасть Україні грошей до того часу, поки не буде створено ефективний антикорупційний орган
- Подробиці
- Опубліковано 03.04.2014 19:50
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5019
«Ми отримали кілька пропозицій щодо створення спільної моніторингової групи правоохоронців Європейського Cоюзу для відстеження руху всіх тих коштів, які будуть надходити до України в якості фінансової допомоги. Але біда в тому, що в Україні, на жаль, немає єдиного антикорупційного органу, який би проводив такого роду моніторинг», - наголосив політик.
Він нагадав, що у Верховній Раді вже зареєстровано проект закону №4573 про створення Національного бюро антикорупційних розслідувань, яке буде займатися розслідуванням корупційних дій саме серед високопосадовців. «Я знаю, що на сьогоднішній день в Україні існує сильне лобі серед відповідних громадських організації, експертів галузі та мас-медіа, які створюють широке поле для тиску на парламент з вимогою розглянути та ухвалити відповідний проект закону. Адже в теперішніх економічних та політичних умовах не можна дозволити зникнути навіть найменшим сумам грошей через корупційні оборудки», - підкреслив Чумак.
Водночас він подякував представникам Австрійського парламенту, які одними із перших відгукнулися для співпраці з українськими колегами у напрямку введення санкцій до тих високопосадовців, які працювали на режим януковича.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
17.11.2025 10:52
Збито та подавлено 91 ворожий БпЛА17.11.2025 10:45
1160 москалів подохло минулої доби на українській землі16.11.2025 09:10
Збито та подавлено 139 ворожих БпПЛА16.11.2025 09:03
860 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада


Коментарі