Через підписані в Москві документи Україна перестає бути конкурентною державою

yanukovich putya

 
Сьогодні всі говорять про те, що Україна так і не вступила до Митного союзу, але він вже і не потрібен, адже за цими домовленостями вона взагалі перестає бути конкурентною державою. Таку думку висловив голова комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, народний депутат від фракції «УДАР» Віктор Чумак під час ефіру на «5 каналі», повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням а прес-службу партії «УДАР».


«Це стосується і спільного літакобудування, і спільного суднобудування, і спільної діяльності в напрямку атомної промисловості. Цими документами для нас закривають абсолютно всі інші ринки, і залишається лише один - російський. І цей ринок зараз є дуже ризикованим та залежним, так як на сьогоднішній день Росія - повний банкрут, адже гроші для України вона бере зі свого національного резерву», - підкреслив народний депутат.

За його словами, до сьогоднішнього дня ніхто достеменно не знав про ті 15 документів, які були підписані в Росії, а їхні тексти не обговорювалися взагалі. Підписання готувалося настільки таємно, що жоден з цих документів не пройшов внутрішньодержавну процедуру погодження навіть в міністерствах. «І люди, які їхали в Москву, до останнього моменту не бачили остаточної редакції цих документів, бо вони готувалися саме в Росії. Хіба таким має бути формат підготовки міждержавних домовленостей?», - наголосив Чумак.

Водночас він зазначив, що зараз вже є неможливим підписання Угоди з ЄС, адже було підірвано найголовніший принцип співпраці - принцип довіри до партнера. «Я не вірю у філантропічність Росії. Вона дала нам кредит не просто так, а під заставу українського майна, яке ми можемо втратити в будь-який момент. Імплементація цих угод - це поглинання української економіки без приєднання за офіційними угодами до Митного союзу, а по факту», - підсумував політик.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.