Спецрежим ПДВ для аграріїв можуть повернути

spetsregim

 
Повернути спецрежим ПДВ для сільгоспвиробників пропонує народний депутат Сергій Міщенко (позафракційний). Про це йдеться в поданому ним законопроекті «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо спеціального режиму оподаткування сільськогосподарських товаровиробників)». Документ зареєстровано у Верховній Раді (р. № 3748), повідомляє agravery.com.


Законопроект пропонує внести зміни до Розділу V Податкового кодексу.

«Згідно із спеціальним режимом оподаткування сума податку на додану вартість, нарахована сільськогосподарським підприємством на вартість поставлених ним сільськогосподарських товарів/послуг, не підлягає сплаті до бюджету та повністю залишається в розпорядженні такого сільськогосподарського підприємства для відшкодування суми податку, сплаченої (нарахованої) постачальнику на вартість виробничих факторів, за рахунок яких сформовано податковий кредит, а за наявності залишку такої суми податку — для інших виробничих цілей. Зазначені суми податку на додану вартість акумулюються сільськогосподарськими підприємствами на спеціальних рахунках, відкритих в установах банків та/або в органах, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України», — йдеться в проекті закону.

Нагадаймо, наприкінці грудня 2015 року депутати внесли зміни до Податкового кодексу України. Згідно них, позитивна різниця між сумою податкових зобов'язань звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту звітного (податкового) періоду, визначена:

а) за операціями з сільськогосподарськими товарами/послугами (крім операцій із зерновими і технічними культурами та операцій з продукцією тваринництва) підлягає перерахуванню:

- до державного бюджету у розмірі 50 відсотків;

- на спеціальні рахунки, відкриті сільськогосподарським підприємствам суб'єктам спеціального режиму оподаткування в установах банків та/або в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, у розмірі 50 відсотків;

б) за операціями із зерновими і технічними культурами підлягає перерахуванню:

- до державного бюджету у розмірі 85 відсотків;

- на спеціальні рахунки, відкриті сільськогосподарським підприємствам суб'єктам спеціального режиму оподаткування в установах банків та/або в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, у розмірі 15 відсотків;

в) за операціями з продукцією тваринництва підлягає перерахуванню:

- до державного бюджету у розмірі 20 відсотків;

- на спеціальні рахунки, відкриті сільськогосподарським підприємствам суб'єктам спеціального режиму оподаткування в установах банків та/або в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, у розмірі 80 відсотків.

Це вже третій з початку року законопроект про повернення спецрежиму ПДВ для аграріїв. Як повідомляло Agravery.com, відповідні законопроекти зареєстрували депутати фракції БПП та «Батьківщини».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.