Алла Зуєва: Я можу допомогти зробити так, щоб гроші працювали на інвестора у нерухомість
- Подробиці
- Опубліковано 04.09.2024 11:16
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 5310
Для нинішньої України поняття «безпечність» і «надійність» – чи не найпринциповіші та найзатребуваніші речі. Особливо, коли йдеться про інвестиції з власної кишені. З огляду на нестабільність поточної ситуації та не чіткий горизонт планування, люди, як правило, якщо вже й збираються вкладати у щось власні кошти, то однозначно хочуть бути максимально впевненими у результативності та доцільності свого внеску. Як з цим у сфері нерухомості?
Тож, куди саме варто вкладати власні кревні, щоб точно не прогоріти? Якщо говорити про ту ж таки нерухомість, то попит українців спрямовується в основному на закордон? Чому саме туди, якщо це так? Хто й куди більше вкладає та яка з країн світу у пріоритеті в українців з точки зору зиску від інвестицій у нерухоме майно?
Консультує визнана практикою й результативністю укладених угод експерт міжнародного рівня з питань інвестицій у нерухомість Алла Зуєва.
«Я особисто у сфері продажів обертаюсь з дитинства. Мені завжди було цікаво: як це продавати на величезні суми; чому людина має купити щось саме в тебе та як можна зацікавити покупця-інвестора, щоб він звернувся саме до тебе у майбутньому (та ще й порекомендував саме тебе своїм товаришам та колегам)? Після першої ж моєї угоди я зрозуміла, що ця справа – моя й я продовжила далі вдосконалюватися та розвивати мої вміння та навички у такій специфічній і непростій сфері, як інвестиції у нерухомість. Додам, що без певного азарту, як притаманної характерові риси, у подібних справах обійтися вельми важко», – розповідає про себе Алла Зуєва.
Щоб хтось вклався у нерухомість і цей вкладник прогорів – такого у практиці пані Зуєвої не траплялося. Досвід, практика та професійна «чуйка» неоціненно допомагають. Професійний консультант з питань інвестицій у нерухомість робить максимум для того, щоб інвестор пішов задоволений, колись повернувся ще за новою покупкою або ж рекомендував цього консультанта своїм знайомим. «Клієнтів я не бігаю і не шукаю, – каже Алла Зуєва. – В мене є рекомендації від безлічі інвесторів, які мене вже добре знають і вже користувалися моїми послугами. А серед таких людей – дуже поважні й авторитетні особи, словам котрих цілком можна довіряти. Працювати є з ким завжди і ледь не щодня в мене з’являються все нові і нові люди, які самі мене знаходять».
В основному, люди купують саме квартири. Квартири зазвичай бюджетніші з точки зору обсягу інвестиції та доступніші для середнього класу. «Якщо ж говорити конкретно про країну, куди люди інвестують у нерухомість, то, знову ж таки, все залежить від мети – з якою конкретно метою людина купує нерухомість. Якщо просто пожити чи приїжджати туди з сім’єю на певний час, то тут у пріоритеті європейські країни – Іспанія, Велика Британія, Італія. Якщо ж говорити про те, щоб вигідно вкласти гроші й отримувати потім високий пасивний дохід, то це – Індонезія. На сьогодні Індонезія – єдина країна у світі (конкретно Балі), де є максимально високою орендна ставка. Якщо говорити про перепродаж або ж, знову-таки, про отримання пасивного доходу (або людина хоче, щоб країна не була надто далеко і у будь-який момент можна було туди вирушити), то це – Туреччина. У Туреччині висока вартість квадратного метра, вона практично не падає. В принципі, саме Туреччина на світовому ринку нерухомості залишається лідером, якщо говорити про Туреччину, як країну в цілому», – наголошує Алла Зуєва. І додає, що її клієнтів все ж таки більш грамотно буде називати не «покупцями», а все ж таки «інвесторами». Бо вони саме «інвестують» у житло з метою отримання відповідного доходу.
Алла Зуєва визнає, що у її сфері не завжди усе буває гладко. «Є, звичайно ж, ситуації, які подекуди можуть виходити з-під контролю. Але, це бувало на етапі, коли я тільки прийшла у сферу нерухомості та тільки набувала досвіду. Нині ж – інший рівень. Я намагаюсь вести діалог із інвестором настільки відкрито та чесно, ставити наперед йому настільки грамотні та правильні запитання, щоб, на майбутнє, якщо й виникне якийсь форс-мажор, то щоб зуміти нам із інвестором красиво та вигідно вийти з ситуації. Багато чого залежить від людей, це правда. Якщо інвестор, приміром, банкір, то йому треба показувати його зиск суто конкретними цифрами. Показувати – де і й у чому йому буде вигідна його інвестиція, підкріплюючи усе конкретними числами. Якщо ж людина є такою, що тонкощі сфери нерухомості її не надто цікавлять, вона геть не пов’язана з якимись сферами цифр чи діаграм, то такій людині просто демонструєш більш доступно, мовляв, «ось тут точно буде Вам плюс, а ось тут точно плюсів для Вас не буде». І пояснюєш чому. І мені інвестори вірять, бо є конкретні факти й результати, які свідчать про мою правоту на практиці».
«Інвестором може бути будь-яка людина, починаючи від викладача школи й закінчуючи надто заможною людиною. В принципі, сума у 30 тисяч доларів – це вже непоганий старт. Я можу допомогти зробити так, щоб гроші почали працювати на інвестора у нерухомість. Якщо ж в людини є менше грошей, аніж 30 тисяч доларів, то можна спробувати зайти з ним у дольові інвестиції, це коли одну квартиру можуть придбати 5 – 6 осіб й кожен інвестор із своєї частки внеску так само отримуватиме певний дохід. Так, це не буде якоюсь глобальною сумою, яка суттєво змінить фінансовий стан, але це таки буде певний прибуток, – зазначає Алла Зуєва. – Є інвестори, які ніколи раніше не інвестували, але хочуть це зробити, то вони якраз й розпочинають із маленьких сум. Потім бачать результат і тоді вже вкладають великі гроші».
«З огляду на ситуацію в нашій країні, мудрі інвестори намагаються придбати нерухомість у різних країнах задля грамотного перерозподілу своїх грошових засобів. До речі, не тактично з боку професійного консультанта ставити людям запитання на кшталт: «Звідки у Вас такі гроші, чим саме Ви займаєтесь?» і таке інше. Мета хорошого консультанта – продати так, щоб людина пішла задоволена від того, що грамотно й вигідно вклала гроші.
Я працюю із забудовниками, яким можна вірити. Насправді, авторитетних забудовників не так вже й багато. Грамотний забудовник, який давно на ринку і в якого висока репутація, прописує документально усі форс-мажорні ситуації, які можуть трапитись. В мене, до того ж, є певний штат людей, котрі перевіряють інформацію щодо відповідного забудовника, щоб потім інвестор раптом не потрапив у халепу. Конкуренція серед консультантів чимала, і це правда. І правда, що кожен хоче бути номер 1. Але, я й так номер 1. Для себе!», – висловлюється Алла Зуєва.
Отже, для початку потенційний інвестор повинен мати гроші. Потім – бути готовим вкласти їх у нерухомість. Далі він повинен знайти спеціаліста-консультанта, який покроково все йому розкладе й роз’яснить. Інвестувати потрібно. Гроші мають працювати, а не просто лежати під подушкою. І якщо вже інвестувати, то саме у нерухомість. Нерухомість завжди буде у ТОП у будь-який час доби й ціна на неї буде лише зростати.
Що треба обов’язково враховувати потенційному покупцю нерухомості? Три ключових конкретних поради від Алли Зуєвої:
Перше. Варто звертатися за консультацією-супроводом до незалежного експерта. Адже якщо людина напряму піде до забудовника, то вона не почує безліч необхідної інформації про певні «підводні камені», мінуси об’єкту тощо. Забудовник зацікавлений продати, бо йому потрібні гроші для подальшого будівництва. І все. Він не розповідатиме інвестору багато деталей, які просто необхідно знати.
Друге. Ніколи не потрібно боятися чи соромитись просити у забудовника необхідну дозвільну документацію. Не варто боятися просити зустрічі з юристом компанії тощо. Якщо усе в забудовника прозоро, то в подібних проханнях інвестору він точно не відмовить.
Третє. Інвестора має насторожити, якщо раптом в об’єкта дуже низька ціна. Або ж дуже висока знижка. Нормальний забудовник, який давно на ринку, в якого стабільно триває будівництво та здача об’єктів в експлуатацію, просто не може апріорі віддати квартиру задарма.
Алла Зуєва. Фото з відеоролика на YouTube
Також з цієї категорії...
Під час підготовки до Євро...
21 февр. 2012 г.
Функціонування міндоходів повністю розхитає пенсійну...
30 апр. 2013 г.
Воровать - как дышать, или...
25 мая 2015 г.
Набираючі популярність...
Оперативна інформація станом на 08.00...
15 янв. 2025 г.
1580 кацапів подохло минулої доби...
15 янв. 2025 г.
Збито 30 ракет та 47...
15 янв. 2025 г.
Останні новини
15.01.2025 12:55
Збито 30 ракет та 47 ворожих БпЛА15.01.2025 09:33
1580 кацапів подохло минулої доби на українській землі14.01.2025 09:33
1330 москалів подохло минулої доби на українській землі13.01.2025 09:05
1510 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 січня обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі