Екс-директор казначейства банку ошукав фінансову установу на 1,8 млн грн

bank roztrata

 
Прокуратурою Печерського району столиці порушено кримінальну справу стосовно колишнього директора казначейства одного зі столичних комерційних банків, якому інкримінується розтрата 1,8 млн грн (ч. 5 ст. 191 КК України – привласнення, розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).


Посадовець від імені банку 2 листопада 2010 року уклав з іншим столичним банком договір купівлі-продажу 44 тис. облігацій на загальну суму майже 48 млн грн. У цей же день він продав облігації цьому ж самому банку, але вже за дещо нижчою ціною. Внаслідок такої фінансової операції комерційний банк втратив понад 1,8 млн грн.

Екс-посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Досудове слідство у справі триває, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.