Бюджет України
Наша найбільша енергетична компанія ДТЕК розмістила привітальне відео до дня Незалежності. Там, серед іншого, з гордістю вказується, що завдяки роботі ДТЕК Україна не імпортувала електроенергію https://www.facebook.com/DTEKcompany/videos/1619831551374866/.

Вісім чиновників всього за два місяці роботи отримали рекордних 23 мільйони премій у той час, коли вся країна роками виживає на кредити МВФ, максимально скорочуючи все, що лише можна, починаючи від соціальної допомоги інвалідам, завершуючи пенсіями літніх українців.

Для того, чтобы понять, что происходит сегодня с «тарифной политикой», не нужно быть Эйнштейном. В свое время, всевозможные бандиты, полубандиты, приближенные и просто «авторитетные» люди расселись на так называемые «естественные монополии». Облэнерго, облгазы, теплокоммунэнерго, водоканалы, канализационно-насосные станции и т.д.

Сьогодні компанія Ornex, яка входить в СКМ, купила по 25% акцій Київенерго та Західенерго. Офіційно це називається - «портфельна інвестиція СКМ» у активи, де контрольними пакетами володіє ДТЕК, яким також володіє СКМ. (Хоч би акціонери не побилися між собою.)

НАЕК «Енергоатом» вважає необхідним прокоментувати позицію НКРЕКП, яка послідовно не включає до тарифу Компанії на відпуск електроенергії кошти, необхідні для сплати щорічного членського внеску до Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС, WANO). Енергоатом, як і усі без виключення оператори АЕС в усьому світі, є членом ВАО АЕС.
Це може зацікавити:
Останні новини
23.06.2026 09:47
Збито та подавлено 118 ворожих БпЛА23.06.2026 09:40
1390 кацапів подохло минулої доби на українській землі21.06.2026 08:38
Збито та подавлено 92 ворожих БпЛА21.06.2026 08:33
1290 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 21 червня

