​Ахметов купив два обленерго за копійки

Сьогодні компанія Ornex, яка входить в СКМ, купила по 25% акцій Київенерго та Західенерго. Офіційно це називається - «портфельна інвестиція СКМ» у активи, де контрольними пакетами володіє ДТЕК, яким також володіє СКМ. (Хоч би акціонери не побилися між собою.)


Київенерго був куплений за стартовою ціною 0,8 млрд. грн.

Тут багато писати не треба. Як говорив у 2011 р. теперішній голова Наглядової Ради Київенерго Іван Васильович Плачков, активи Київенерго коштували 2 млрд дол., «а с учетом потеницала бизнеса его стоимость намного больше». По тодішньому курсу це 16 млрд. грн. Звичайно, 2 млрд. дол. сьогодні, мабуть, не коштує, але у гривні вартість не мала би знизитись, а швидше навіть вирости. Все-таки Київ одне з небагатьох міст, яке розвивається і де постійно добавляються нові споживачі (офіси, будинки, стадіони, ТРЦ і т.д.).

Отже, 25% від 16 млрд. грн. = 4 млрд. грн.

А сьогодні пакет акцій 25% проданий за 0,8 млрд. грн. Різниця у 400% якась занадто велика. І це напередодні РАБ-тарифу, який має підняти тариф Київенерго ще десь в 3 рази.

Andriy Gerus, facebook.com

Фотоколаж «Конфлікти і закони»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.