Азарову пропонують розібратися з контрабандою нафтопродуктів, а не посилювати контроль за їх якістю

naftoprodukti

 
Перш ніж посилювати контроль за якістю світлих нафтопродуктів, прем'єр-міністр повинен розібратися з контрабандою на цьому ринку, яка становить близько 25% продукції. Про це заявив нардеп від фракції «УДАР», член комітету ВР з питань бюджету Павло Різаненко, коментуючи відповідне доручення прем'єра міністру доходів і зборів Олександру Клименку, повідомляють «Конфлікти і закони».


«Питання якості світлих нафтопродуктів важливе, але я не знаю, як може пан Азаров віддавати накази про посилення контролю якості, якщо він не може проконтролювати той факт, що приблизно 25% світлих нафтопродуктів ввезені в Україну контрабандою. І з цього обсягу не були сплачені ні акцизи, ні ПДВ. Мова йде про суму в мільярди гривень. Крім того, це впливає на зростання цін на бензин», - зазначив Різаненко.

Нардеп зазначив, що керівник уряду, перш ніж давати такі розпорядження, повинен звернутися до Генпрокуратури, щоб притягнути до відповідальності конкретних людей, причетних до контрабанди.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.