Пинзеник: Парламент повинен закрити одну з найбільш корупційних схем в сфері державних закупівель

pinzenik vekseli

 
Парламент повинен зробити все, щоб закрити одну з найбільш корупційних схем в сфері державних закупівель. Про це під час обговорення законопроекту щодо державних закупівель заявив народний депутат від «УДАРу» Віктор Пинзеник, повідомляють «Конфлікти і закони».


Він наголосив, що запропонований урядом законопроект здатен нанести серйозний удар по корупції в сфері держзакупівель. «Саме через корупцію в цій сфері з нами не хочуть говорити іноземні партнери. Бо кажуть, який сенс надавати допомогу, якщо все розкрадається», - сказав Віктор Пинзеник.

Народний депутат наголосив, що причина - в непрозорих схемах, при яких обираються «потрібні» виконавці, відкати, дисконти, зловживання. «Ці явища охопили багатомільярдні місцеві та державний бюджети. Вирішити цю проблему - це наш обов'язок», - сказав Пинзеник.

Він зауважив, що запропонований законопроект можна удосконалювати, але його варто ухвалити, щоб припинити корупційні схеми.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.