Samsung обязали выплатить Apple часть прибыли от продажи некоторых версий смартфонов

gaagskiy sud

 
Окружной суд Гааги обязал компанию "Самсунг" (Samsung) выплатить корпорации "Эппл" (Apple) сумму прибыли от продажи на территории стран Бенилюкса некоторых версий смартфонов и планшетных компьютеров "Гэлакси" (Galaxy), действующих на платформе Андроид 2.2.1 и некоторых последующих версиях.


Размер чистой прибыли от устройств, проданных с июня 2011 года, должен будет установить независимый эксперт. Если точную сумму прибыли определить не удастся, "Самсунг" должен будет выплатить "Эппл" компенсацию, сумма которой пока не названа. Если южнокорейская компания все же продолжит продавать телефоны этих моделей, то обязана будет выплатить штраф в размере 100 тысяч евро в день.

Судебное разбирательство было сфокусировано на телефонах и планшетниках, использующих более старую версию платформы Андроид, которая, по мнению суда, нарушает патент "Эппл" (EP868) на систему управления изображениями в фотогалерее. Устройства на платформе Андроид 3.0, например, уже не являются спорными, так как навигация в фотогалерее в них осуществляется по-другому, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.