​Слідчі засумнівалися в достатності домашнього арешту для Манафорта і Гейтса

Після того, як в минулий понеділок суддя Дебора Робінсон помістила Пола Манафорта і Ріка Гейтса під домашній арешт, прокурори з команди Роберта Мюллера - спецпрокурора у справі про російське втручання у вибори 2016 - направили до суду звернення, де висловили сумніви в доцільності обраного запобіжного заходу. Слідчі переконані, що існує ризик того, що Манафорт і Гейтс, що володіють великими статками, можуть залишити країну. Деталі даного звернення активно обговорюються в Вашингтоні вже другий день, повідомляє «Голос Америки».


Серед іншого, перераховується дорога нерухомість, якою володіє Манафорт. Передбачається, що в цілому його статки становлять від 19 до 63 мільйонів доларів. Крім того, слідчі звертають увагу на те, що у Манафорта виявлено відразу три американських паспорта з різними номерами. Як виявилося, протягом 10 років їм подано 10 заяв на отримання паспорта і в останні кілька місяців він їздив до Мексики, Китаю та Еквадору, користуючись телефоном та електронною поштою, зареєстрованими на неіснуюче ім'я.

Екс-глава передвиборного штабу Трампа і його колишній бізнес-партнер Гейтс постануть у федеральному суді Округу Колумбія перед суддею Емі Берман Джексон, якій доручено подальше ведення процесу. Напередодні вона вже заявила, що готова буде переглянути умови, на яких обвинувачених помістили під домашній арешт за наявності письмового клопотання.

Суддя Джексон вела безліч резонансних справ і, серед іншого, у 2013 році засудила екс-конгресмена від Демократичної партії Джессі Джексона-молодшого майже до двох з половиною років ув'язнення за розтрату коштів з бюджету виборчої кампанії. Крім того, Джексон розглядала позов родичів жертв нападу на посольство США в Лівії до Хілларі Клінтон, яка в той момент займала пост держсекретаря США; в травні нинішнього року Джексон відхилила даний позов, не знайшовши порушень у діях Клінтон, в тому числі при використанні приватного сервера для листування.

Нагадаємо, що Манафорта і Гейтса звинувачують у відмиванні десятків мільйонів доларів, змові проти США і роботі на іноземний уряд без реєстрації в якості іноземних агентів. Манафорт і Гейтс, яким загрожує тюремне ув'язнення терміном до 15 років, заявили в суді, що не визнають себе винними. У рамках засідання, яке також носить попередній характер, як очікується, будуть оголошені офіційні терміни розгляду справи.

Як повідомляє «Голос Америки» сьогодні, суддя Емі Джексон залишила Пола Манафорта і Ріка Гейтса під домашнім арештом, як мінімум, до понеділка, 6 листопада. На проведеному в четвер засіданні, яке виявилося гранично коротким, Джексон заявила, що не може прийняти рішення про умови утримання обвинувачених до початку судового процесу, оскільки сторони не надали у своїх клопотаннях інформації, достатньої для розгляду даного питання.

Суддя округу Колумбія також закликала сторони уникати спілкування з журналістами, в тому числі при виході з будівлі суду. «Це не піар-кампанія, а кримінальний процес», - заявила Джексон.

Рік Гейтс і Пол Манафорт. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.