​Манафорт офіційно заробив на українцях 14 мільйонів, надаючи послуги українським олігархам

Згідно з документами обвинувачення, Пол Манафорт заробив в Україні 60 мільйонів доларів, надаючи послуги політтехнолога. Втім, в процесі судового слухання стало відомо, що він сам прозвітував лише про 14 мільйонів доходів з 2010 по 2014 рік, повідомляє «Голос Америки».


Коли Манафорт працював в Україні, він оприлюднив дохід у $504 тис. в 2010 році, $3,1 – в 2011, $5,4 – в 2012, $1,9 – в 2013 та близько $3 млн – в 2014. Утім, за словами його бухгалтера Філіпа Айліффа, Манафорт приховував закордонні рахунки. За словами Айліффа, у 2011 році він питав Манафорта, чи зацікавлений той в будь-яких іноземних рахунках. Манафорт тоді відповів негативно.

За словами Айліффа, деякі іноземні компанії, у контролі над якими звинувачується Манафорт, були клієнтами бухгалтерської фірми Айліффа, але про зв'язки цих компаній з Манафортом йому нібито не було відомо.

Нагадаємо, що згідно з документами, оприлюдненими напередодні судового засідання, Пол Манафорт заробив в Україні 60 мільйонів доларів, надаючи послуги політтехнолога. Прокуратура планує довести, що Манафорт не сплатив податки зі значної частини свого прибутку в Україні.

За кілька днів судового засідання між юристами Манафорта і командою прокурора Мюллера розгорілася суперечка щодо доцільності долучення до матеріалів справи 474 сторінок, які детального ілюструють роботу Манафорта та його колег в Україні. Юристи Манафорта стверджують, що це – «нерелевантні, зайві докази, які будуть упереджувати присяжних та на вивчення яких піде багато часу».

Прокуратура, у свою чергу, зазначає, що матеріали, оприлюднені наприкінці минулого тижня, «демонструють обсяг роботи, яку виконував Манафорт».

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.