Київською прокуратурою викрито ще одну будівельну аферу

Фото kyivsta.gov.uaПрокуратура Оболонського району міста Києва порушила кримінальну справу відносно голови правління Акціонерного товариства закритого типу «ДВК», з вини якого завдано матеріальних збитків фізичним особам-інвесторам на суму понад 8,5 млн. грн. (ч. 5 ст. 191 КК України - розтрата майна).

Під час дослідчої перевірки встановлено, що громадська організація «Кредитна спілка військовослужбовців України» в 2002-2005 роках уклала з фізичними особами-інвесторами договори на участь у пайовому будівництві будинків на вул. П. Дегтяренка, 22 та залучила кошти інвесторів на згадану вище суму.

Згодом функції замовника будівництва об’єктів інвестування було передано акціонерному товариству закритого типу «ДВК», якому і перераховано залучені кошти інвесторів для проведення розрахунків з підрядними організаціями.

Утім, грошові кошти керівник правління «ДВК» не спрямував на будівництво, а витратив їх не за цільовим призначенням.

Проведення досудового слідства доручено слідчому прокуратури району, повідомляє прес-служба Прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.