Затримання керівника одного з інститутів Академії педагогічних наук України за одержання хабара продовжено

prokyratura kieva275 153Відділом з розслідування злочинів щодо корупційних діянь прокуратури міста Києва на підставі матеріалів, зібраних УСБУ у місті Києві, порушено кримінальну справу щодо керівника одного з інститутів Академії педагогічних наук України за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 368 КК України, який за сприяння комерційному товариству у підписанні договору оренди державного майна – цілісного майнового комплексу площею 2 тис. 290 квадратних метрів, що по вул. Богдана Хмельницького і перебуває на балансі вказаної науково-дослідної установи, вимагав та одержав 800 тисяч гривень та 250 тисяч доларів США хабара.

У зв’язку з тяжкістю інкримінованого злочину службовцю, за який законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 8 до 12 років, а також необхідністю унеможливлення його впливу на об’єктивність досудового слідства, Печерським районним судом міста Києва строк його затримання продовжено до десяти діб.

Наразі розслідування вказаної кримінальної справи триває, повідомляє прес-служба Прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.