«УДАР» вимагає з’ясувати обставини приватизації Лук’янівського ринку

lukyanivskiyФракція партії «УДАР» у Київраді вимагає переглянути сумнівне рішення про приватизацію Лук’янівського ринку, довкола якого останнім часом відбуваються силові конфлікти, та повернути ринок до комунальної власності. Про це йдеться у заяві прес-служби фракції.

У фракції «УДАРі» наголошують: ринок тривалий час знаходився у комунальній власності Шевченківського району, і рішення про його продаж райрада ухвалювала непрозоро, без урахування думки киян та людей, які працюють на ринку.

«Якщо колишня влада бездумно продала ринок, то нинішня продовжує цю політику відчуження комунальних об’єктів і не робить нічого, аби повернути їх місту. Так, голова КМДА Олександр Попов заявив, що не має ніякої змоги втрутитись у конфлікт навколо ринку», – зазначає заступник голови фракції «УДАР» у Київраді Наталія Новак.

У фракції «УДАРу» вважають, що Лук’янівський ринок повинен лишитися у власності громади. Це економічно доцільно, на відміну від разового продажу за сумнівною ціною. «Продали Лук’янівку у 2010 товариству з обмеженою відповідальністю «Квіткова галявина» за ціною майже 6 мільйонів гривень, тоді як за оцінкою Київського інституту земельних відносин вартість землі і об’єкту становила понад 69 мільйонів! Після того відбулося 9 судових процесів, які ухвалювали суперечливі рішення щодо подальшої долі Лук’янівського. В результаті конфлікт навколо ринку затягнувся настільки, що дійшло до силового з’ясування відносин між новими власниками та підприємцями», – зазначають у фракції «УДАР».

Знищення Лук’янівки викликає занепокоєння і протест у мешканців Шевченківського району столиці. Під час зустрічі з працівниками ринку, які прийшли під стіни КМДА відстоювати свої права, Віталій Кличко зазначив: знищення ринку негативно вплине на торговельну інфраструктуру не тільки району, а й столиці загалом: «На прохання громади ми винесли на розгляд депутатів декілька проектів рішень, які могли б вирішити проблему з Лук’янівським ринком, проте провладна більшість навіть не хотіла включати їх до порядку денного. Очевидно, що сьогодні думка громади взагалі не цікавить міську владу, а вирішувати проблеми киян їй нема коли – бо увесь час йде на передвиборчий піар», – наголосив Кличко.

Саме тому «УДАР» наполягає на створенні тимчасової контрольної комісії Київради зі з’ясування обставин приватизації цілісного майнового комплексу «Лук’янівськй ринок», а прокуратуру Києва просить перевірити законність відчуження об’єкту і оцінки вартості оборудки та повернути його до комунальної власності міста, повідомляє прес-служба партії «УДАР».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.