Кримінальну справу стосовно посадовця ТОВ «Парк Нивки» скеровано до суду

park nivki

 
Прокуратурою Шевченківського району столиці розслідувано та скеровано до суду кримінальну справу стосовно першого заступника директора ТОВ «Парк Нивки», яким незаконно використано 676 тис. грн коштів місцевого бюджету, отриманих від суборенди комунального майна (ч. 2 ст. 365-1 КК України - перевищення службових повноважень службовою особою юридичної особи приватного права).


Як повідомлялося, прокуратурою столиці у липні було порушено кримінальну справу стосовно посадовця товариства, яким приміщення, розташовані на території паркової зони, здавалися в суборенду, плата за яку перевищувала розмір сплаченої ним орендної плати на 676 тис. грн (ТОВ «Парк Нивки» сплачено 193 тис. грн орендної плати, а отримано за суборенду 869 тис. грн). Утім отриманий надприбуток посадовцем використано на власний розсуд, а не перераховано до місцевого бюджету, як це передбачено законодавством.

Наразі справа перебуває у Шевченківському районному суді м. Києва, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.