За втручання прокуратури Києва до столичного бюджету надійшов мільйон гривень

gospodarskiy sudЗа втручання прокуратури столиці реально виконано рішення Господарського суду м. Києва про стягнення із ЗАТ «Стрілець АТ» заборгованості зі сплати пайового внеску у розвиток інфраструктури міста Києва. На бюджетний рахунок КМДА уже надійшов один мільйон гривень боргу.

Рішення суду винесено за позовом прокуратури міста Києва, який було заявлено в інтересах Київської міської державної адміністрації внаслідок невиконання забудовником договору пайової участі на створення інженерно-транспортної інфраструктури столиці.

Даний договір було укладено Головним управлінням економіки та інвестицій КМДА у 2003 році у зв’язку з будівництвом ЗАТ «Стрілець АТ» ділового центру площею 36 тис. м2 у Солом’янському районі столиці.

Відповідно до договору будівельна організація була зобов’язана сплатити один мільйон гривень пайового внеску ще до кінця травня 2008 року, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.