Прокуратура столиці готова до співпраці з представниками громадськості у розслідуванні смерті Ігоря Індила

ubivtsi indilo

 
Сьогодні у прокуратурі міста Києва відбулася зустріч керівництва прокуратури із представниками організацій «Міжнародна Амністія в Україні», «Українська Гельсінська спілка з прав людини», «Фундація Регіональних ініціатив», «Центр інформації про права людини» щодо розслідування кримінальної справи за фактом смерті І. Індила.

На зустрічі також був присутній представник потерпілих.

Враховуючи суспільний резонанс цієї справи, організаціям було запропоновано створити ініціативну групу з представників громадськості для взаємодії із слідством.

«Прокуратура міста Києва готова до співпраці у справах, де є порушення прав людини, зокрема побиття та катування осіб працівниками правоохоронних органів», – зазначив заступник прокурора м. Києва Сергій Софієв.

В ході зустрічі відбувся конструктивний діалог, повідомляє відділ зв’язків із ЗМІ прокуратури міста Києва.

 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.