Земля, на якій розташована садиба Мурашків, належатиме київській громаді

sadiba murashkiv

 
Київським апеляційним господарським судом задоволено позов прокуратури столиці та скасовано рішення Київради щодо передачі в оренду та подальший продаж ТОВ «Пантеон-Інвест» земельної ділянки площею 0,47 га вартістю понад 27 млн грн на провулку Михайлівському в Шевченківському районі Києва. 


На цій земельній ділянці знаходиться об’єкт культурної спадщини - житлова садиба родини Мурашків, а сама ділянка розташована у Центральному історичному ареалі в межах державного історико-архітектурного заповідника „Стародавній Київ” та входить в ансамбль Софійського собору, що внесений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Як зазначив прокурор міста Анатолій Мельник, прокуратура столиці принципово реагує на збереження Центрального історичного ареалу та послідовно відстоює у суді інтереси київської громади.

Нагадаємо, що за позовом прокуратури столиці київській громаді вже повернено житлові будинки, майстерню та флігель художника О. Мурашка, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.