Прокуратура пояснила, чому порушила кримінальну справу за заявою Ландіка

prok riev new

 
Прес-служба прокуратури міста Києва, зважаючи на суспільний резонанс навколо порушення кримінальної справи за заявою народного депутата України Ландіка В.І. за фактом скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 163 та ч. 2 ст. 182 КК України, вважає за необхідне роз’яснити, що відповідно до чинного законодавства органи прокуратури зобов’язані реагувати на заяви про злочин, а у разі підтвердження обставин, викладених у заяві – приймати відповідні процесуальні  рішення.


Повідомляємо про те, що прокуратурою Печерського району міста Києва за результатами перевірки заяви Ландіка В.І. та отриманих матеріалів дослідчої перевірки, у тому числі пояснень народного депутата, порушено кримінальну справу за фактами порушення таємниці листування державного діяча та незаконного збирання, використання і поширення конфіденційної інформації про особу.

Зазначимо, що ця справа не є справою приватного обвинувачення, тому прокуратурою Печерського району столиці прийнято рішення відповідно до Закону.

Наголошуємо на тому, що Ландіку В.І. було роз’яснено положення ст. 63 Конституції України та попереджено про кримінальну відповідальність за дачу завідомо неправдивого повідомлення про злочин.

Крім того, інформуємо про те, що у своїх заявах та поясненнях народний депутат Ландік В.І. стверджує, що через публікацію Інтернет-виданням інформаційного порталу LB.ua його смс-листування були грубо порушені його конституційні права на таємницю листування та недоторканність приватного життя.

«Разом з тим, вказаною публікацію підірвано мій авторитет та ділову репутацію як державного діяча», - йдеться у поясненнях Ландіка В.І.

Народний депутату у своїх заявах та поясненнях наполягає на тому, щоб його звернення були розглянуті відповідно до чинного законодавства України: «За наведених обставин я вважаю, що моя заява повинна бути розглянута у відповідності до вимог чинного законодавства з прийняттям відповідного рішення про порушення кримінальної справи, пов’язаної з порушенням моїх конституційних прав на таємницю листування і недоторканість приватного життя», - йдеться у поясненнях Ландіка В.І., повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.Комментарии

  +1 #1 Dmitriy 19 июля 2012 г., 10:31:29
Гнида мажорная, теперь отравит жизнь девице,кайло в руки сволочи...
  +1 #2 ---- 19 июля 2012 г., 10:33:23
Переписку нужно было в туалете вести, а не рядом с сидящими, заодно и подрочить можно было.
  +1 #3 Александр 19 июля 2012 г., 10:38:12
Я чего-то не понимаю. "...недоторканість приватного життя.. таємниця листування" - бред. Он находился на рабочем месте, выполнял свои служебные обязаности: кнопки давил по команде Дирижёра. Он находился на работе, он госслужащий, народный депутат, никто ни в какую его личную жизнь не лез. Съёмка велась не скрытой камерой, а профессиональной аппаратурой аккредитованными журналистами. Если-бы это была скрытая съёмка, тогда могли-бы что-то предъявить. А так: чисто политический наезд. Партии Регионов уже давно нужно было избавиться от Ландика как депутата. Думаю рейтин он своими выходками и так уже подмочил..
  +1 #4 Паша 19 июля 2012 г., 10:48:18
Принимают мелочные заявы от всякой мрази.А вышки бойко? Межигорье? итд...Не прокуратура а песочница шапкотыров.

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Президент россии владимир путин пожаловался на совещании совета безопасности рф на то, что Украина превращается в антипод россии

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.