Прокуратура пояснила, чому порушила кримінальну справу за заявою Ландіка

prok riev new

 
Прес-служба прокуратури міста Києва, зважаючи на суспільний резонанс навколо порушення кримінальної справи за заявою народного депутата України Ландіка В.І. за фактом скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 163 та ч. 2 ст. 182 КК України, вважає за необхідне роз’яснити, що відповідно до чинного законодавства органи прокуратури зобов’язані реагувати на заяви про злочин, а у разі підтвердження обставин, викладених у заяві – приймати відповідні процесуальні  рішення.


Повідомляємо про те, що прокуратурою Печерського району міста Києва за результатами перевірки заяви Ландіка В.І. та отриманих матеріалів дослідчої перевірки, у тому числі пояснень народного депутата, порушено кримінальну справу за фактами порушення таємниці листування державного діяча та незаконного збирання, використання і поширення конфіденційної інформації про особу.

Зазначимо, що ця справа не є справою приватного обвинувачення, тому прокуратурою Печерського району столиці прийнято рішення відповідно до Закону.

Наголошуємо на тому, що Ландіку В.І. було роз’яснено положення ст. 63 Конституції України та попереджено про кримінальну відповідальність за дачу завідомо неправдивого повідомлення про злочин.

Крім того, інформуємо про те, що у своїх заявах та поясненнях народний депутат Ландік В.І. стверджує, що через публікацію Інтернет-виданням інформаційного порталу LB.ua його смс-листування були грубо порушені його конституційні права на таємницю листування та недоторканність приватного життя.

«Разом з тим, вказаною публікацію підірвано мій авторитет та ділову репутацію як державного діяча», - йдеться у поясненнях Ландіка В.І.

Народний депутату у своїх заявах та поясненнях наполягає на тому, щоб його звернення були розглянуті відповідно до чинного законодавства України: «За наведених обставин я вважаю, що моя заява повинна бути розглянута у відповідності до вимог чинного законодавства з прийняттям відповідного рішення про порушення кримінальної справи, пов’язаної з порушенням моїх конституційних прав на таємницю листування і недоторканість приватного життя», - йдеться у поясненнях Ландіка В.І., повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

  +1 #1 Dmitriy 19 июл. 2012 г., 10:31:29
Гнида мажорная, теперь отравит жизнь девице,кайло в руки сволочи...
  +1 #2 ---- 19 июл. 2012 г., 10:33:23
Переписку нужно было в туалете вести, а не рядом с сидящими, заодно и подрочить можно было.
  +1 #3 Александр 19 июл. 2012 г., 10:38:12
Я чего-то не понимаю. "...недоторканість приватного життя.. таємниця листування" - бред. Он находился на рабочем месте, выполнял свои служебные обязаности: кнопки давил по команде Дирижёра. Он находился на работе, он госслужащий, народный депутат, никто ни в какую его личную жизнь не лез. Съёмка велась не скрытой камерой, а профессиональной аппаратурой аккредитованными журналистами. Если-бы это была скрытая съёмка, тогда могли-бы что-то предъявить. А так: чисто политический наезд. Партии Регионов уже давно нужно было избавиться от Ландика как депутата. Думаю рейтин он своими выходками и так уже подмочил..
  +1 #4 Паша 19 июл. 2012 г., 10:48:18
Принимают мелочные заявы от всякой мрази.А вышки бойко? Межигорье? итд...Не прокуратура а песочница шапкотыров.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.