У Києві припинено незаконну діяльність двох гральних закладів

gralni zaklady

 
Прокуратурою столиці порушено 2 кримінальні справи стосовно осіб, якими надавалися заборонені послуги у сфері грального бізнесу (ч. 1 ст. 203-2 КК України - зайняття гральним бізнесом).


Два незаконні гральні заклади працівниками прокуратури та столичними податківцями виявлено у Дарницькому та Подільському районах.

Під час їх огляду було вилучено 16 комп’ютерів та 53 гральні автомати загальною вартістю 50 тис. доларів США. Крім цього, з місця події вилучено 25 тис. грн, отриманих від незаконної діяльності.

Наразі кримінальні справи для провадження досудового слідства скеровано до органів внутрішніх справ.

За зайняття гральним бізнесом Кримінальним кодексом України передбачено відповідальність у вигляді штрафу до 680 тис. грн з конфіскацією грального обладнання, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.