До 8 років позбавлення волі засуджено 8 осіб, які продавали радіоактивні матеріали із Чорнобильської АЕС

uran

 
Прокуратурою столиці підтримано державне обвинувачення у кримінальній справі стосовно 8 учасників організованого злочинного угрупування, які незаконно реалізували радіоактивні матеріали у Києві (ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 265 КК України - незаконне поводження з радіоактивними матеріалами, вчинене організованою групою).


Встановлено, що злочинці продали металеві предмети із збідненого Урану, які вивезли із зони відчуження Чорнобильської АЕС. Їх було затримано працівниками столичної міліції та управління СБУ у м. Києві під час реалізації радіоактивних матеріалів.

Вироком Голосіївського районного суду м. Києва усіх членів злочинної групи засуджено до позбавлення волі строком від 8 років до 8 років 6 місяців у залежності від ролі кожного із співучасників злочину, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.