Держава – найгірший роботодавець столиці

kiev dergava1

 
Станом на 29.03.2013 р. загальний борг із виплати заробітної плати в м. Києві складає майже 80 млн. грн. Про це заявив депутат від фракції «УДАР» Олексій Давиденко, посилаючись на дані Держкомстату, повідомляє прес-служби «УДАР».


«70% від загальної суми по зарплаті в Києві складають державні підприємства. 28 з 49 підприємств-боржників у м. Києві – державної форми власності. Колись такі промислові гіганти, як завод «Артем» та «Генератор», доведені фактично до банкрутства. Вони майже неспроможні виплачувати зарплату своїм робітникам», - наголосив Олексій Давиденко.

Депутат відзначив, що топ-5 державних підприємств-боржників у Києві: ДП «Буревісник» - 17 млн грн., ДП «Артем» - 14 млн грн., ДП «Завод Генератор» - 10 млн. грн., ПАТ «Завод Радар» - 9 млн грн., ДП «Оріон» - 4 млн. грн. Давиденко також підкреслив, що «УДАР» ініціюватиме розгляд питання по заборгованості із виплати заробітної плати на державних підприємствах у Верховній Раді прес-служба політичної партії «УДАР Віталія Кличка».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.