Суд заборонив будівництво багатоповерхівки біля столичного залізничного вокзалу

vokzal kiev

 
Господарський суд задовольнив позов прокуратури Солом’янського району Києва та зобов’язав забудовника ТОВ «Еліон» повернути до комунальної власності 0,3 га землі вартістю майже 1,5 млн грн на вул. Юліуса Фучика біля столичного залізничного вокзалу.


Київрадою у 2005 році ТОВ «Еліон» передано в оренду 0,3 га землі для будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями вул. Юліуса Фучика у Солом’янському районі Києва.

Прокурорською перевіркою встановлено, що договір оренд землі закінчився ще у 2010 році.

Натомість, за висновками Головного управління земельних ресурсів КМДА на земельній ділянці ростуть зелені насадження та будь-яке будівництво й досі не ведеться.

За рішення суду забудовника зобов’язано привести земельну ділянку у належний стан та повернути її до комунальної власності, повідомляє прес-служба прокуратури Солом’янського району Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.