Столичною прокуратурою попереджено незаконне вилучення 290 га земель природно-заповідного фонду

prok riev new

 
Про це поінформувала заступник прокурора м. Києва Інна Хомич на міжвідомчій нараді, присвяченій стану додержання вимог законодавства при використанні земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення, повідомляють «Конфлікти і закони».


Так, за словами І. Хомич, незаконне вилучення територій та об’єктів природно-заповідного фонду відбувається внаслідок бездіяльності підприємств та установ, у відання яких вони перебувають.

«У результаті прокурорських перевірок встановлено, що з вини посадових осіб правовстановлюючі документи на більшість таких об’єктів не оформлюються роками. У подальшому це призводить до їх незаконного відчуження на користь третіх осіб», – констатувала І. Хомич.

Заступник прокурора Києва також наголосила, що на сьогодні завдяки втручанню прокуратури вже повернуто понад 20 га та попереджено незаконне вилучення 290 га земель природно-заповідного фонду.

Загалом упродовж останніх 2,5 років органами столичної прокуратури за фактами незаконного вилучення охоронюваних земель заявлено 23 позови, внесено 31 подання, до відповідальності притягнуто 50 представників органів контролю - підсумувала Інна Хомич.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.