Мешканці Печерська протестують проти забудови їхніх дворів будівлями ГПУ

budivnitstvo gpu

 
«УДАР» вимагає від столичної влади припинити роздачу землі Києва без врахування думки киян та проведення громадських слухань. Про це заявила народний депутат від «УДАРу» Ірина Геращенко під час зустрічі з мешканцями Печерська у Києві, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу партії «УДАР».


Ірина Герщенко наголосила, що до неї, як до народного депутата, звернулися жителі будинків по вулицях Різницька та Рибальська, які протестують проти рішення Київради про передачу земельної ділянки, що розташована в їх дворах, під забудову Генеральній прокуратурі.

Народний депутат також  зустрілася з представниками Генпрокуратури для з’ясування ситуації. При цьому вона висловила обурення тим, що понад годину чекала на зустріч з заступником керівника головного управління забезпечення діяльності органів прокуратури – начальником управління справами ГПУ Петром Шаганенко, оскільки той практично сховався і уникав спілкування з народним депутатом.

Мешканці Печерська зазначають, що рішення про передачу земельної ділянки в їх дворах було ухвалене Київрадою в травні цього року на одній з останніх сесій, а сам конфлікт жителів прилеглих будинків з Генпрокуратурою триває близько двох років. "Мешканці скаржаться, що це рішення було ухвалене без проведення відповідних громадських слухань і врахування думки громади», - сказала народний депутат.

Ірина Геращенко зауважила, що це є черговим прикладом непублічної, непрозорої діяльності Київради, яка роздає столичну землю без врахування думки громади. Народний депутат закликала представників ГПУ зустрітися з мешканцями будинків та знайти компроміс. «Була досягнута домовленість провести наступного тижня зустріч представників прокуратури з громадою, щоб вирішити конфліктні питання», - сказала вона. Народний депутат наголосила, що під час будівництва нового приміщення ГПУ постраждали прилеглі будинки, в яких тепер є тріщини. Також жителі сусідніх з ГПУ будинків вимагають обладнати двори, в яких через будівництво знищили клумби і зелені насадження.

Ірина Геращенко наголосила, що першопричиною конфлікту стало звернення Генпрокуратури до Київради з вимогою надати землю для будівництва і непублічне відповідне рішення Київради, яка «прославилася роздачею землі потрібним людям і структурам і не враховувала думку киян».

«Вчора наша фракція заблокувала спробу Київради провести нелегітимну сесію, на якій також зненацька могли виникнути чергові земельні питання. Ця Київрада дискредитувала себе, вона має піти в політичне небуття, і якби в Україні діяв закон, таку “діяльність” мала б вже вивчати прокуратура. Але чи буде робити це прокуратура, яка отримувала всі потрібні їй рішення від цієї Київради - велике питання»,- зазначила Ірина Геращенко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.