У Києві двох службовців національного музею викрито на отриманні хабара у 30 тис гривень

prokuratura obolon

 
Прокуратурою Подільського району спільно зі слідчими райуправління столичної міліції викрито двох посадових осіб одного з київських Національних музеїв під час одержання неправомірної вигоди у сумі 30 тис. гривень. Зазначені кошти службовці вимагали та отримали за підписання договору оренди приміщень філії музею, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Подільського району міста Києва.


Зловмисників затримано на «гарячому» безпосередньо у приміщенні службових кабінетів, грошові кошти вилучено.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 4 ст. 368 КК України (Одержання неправомірної вигоди службовою особою), здійснює прокуратура Подільського району.

Наразі прокуратурою готується звернення до суду з клопотаннями про відсторонення вказаних осіб від займаних посад та обрання щодо них запобіжних заходів. Досудове розслідування триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.