Прокуратура викрила шахрайську оборудку із комунальною нерухомістю на Подолі
- Подробиці
- Опубліковано 28.07.2014 11:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2854
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Подільського району міста Києва
Встановлено, що наприкінці 2010 року двоє громадян внесли до статутного фонду приватної фірми нежитлові приміщення на вулицях Верхній Вал та Воздвиженській загальною площею понад 240 м².
Згодом на підставі рішень Господарського суду Київської області зазначена фірма набула право власності на ці приміщення.
Проте, як з’ясувалося у ході прокурорської перевірки, дане нерухоме майно з 2001 року перебуває у власності територіальної громади і ніяких рішень щодо його відчуження органи місцевої влади не приймали.
Зважаючи на те, що вибуття нерухомості з комунальної власності відбулося у злочинний спосіб та спричинило тяжкі наслідки інтересам держави та громади, відомості про даний факт прокуратурою району внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).
Наразі в рамках досудового розслідування встановлюється коло осіб, причетних до шахрайської оборудки.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
17.02.2026 09:55
Повітряні Сили тримають удар - збито та подавлено 54 ворожі цілі17.02.2026 09:26
890 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 17 лютого


Коментарі