​На станції «Театральна» поліція метрополітену затримала кишенькового крадія

Зловмисник побачив, як чоловік поклав портмоне до кишені своєї куртки. Далі, щоби відволікти увагу, він штовхнув пасажира та витягнув гаманець. Потерпілий виявив відсутність речі вже при виході з підземки та відразу на станції звернувся із заявою до працівника поліції. За лічені хвилини працівники карного розшуку встановили та затримали зловмисника, а потерпілому повернули гаманець, в якому знаходилося 345 гривень та банківські картки, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Зловмисником виявився 37-річний уродженець іншої держави, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за розбій. Чоловік повідомив, що вкрав гаманець із грошовими коштами, щоб витратити на свої потреби.

Слідчим відділом управління поліції в метрополітені Головного управління Національної поліції в місті Києві розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Іноземцю загрожує до трьох років позбавлення волі.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.