У столиці тривають профілактичні заходи «Мобільний телефон»

mobil profilak

 
Столична Державтоінспекція нагадує, що у місті з 10 по 30 вересня тривають цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мобільний телефон». Мета заходу – знизити рівень дорожньо-транспортного травматизму, підвищити транспортну дисципліну водіїв та загалом безпеки дорожнього руху на вулично-дорожній мережі. Шановні водії! Будьте уважні на дорозі. Неухильно дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху - під час руху не користуйтеся мобільним телефоном.


Відповідальність за порушення заборони користуватися засобами зв'язку, тримаючи їх у руці, визначається статтею 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а відтак карається штрафом від 425 до 510 гривень. Якщо при цьому виникне аварійна ситуація, штраф може збільшитися до 850 гривень, а порушника можуть позбавити права керування транспортними засобами на термін від 6 до 12 місяців, нагадує прес-служба УДАІ м. Києва.



Коментарі

  +0 #1 Anna 12 сент. 2014 г., 13:03:56
Давно уже нужно было уделить данному вопросу, больше внимания!
  +0 #2 Игорь Владимирович 16 сент. 2014 г., 14:43:27
А чем докажет гаишник моё пользование мобилкой? Без фотофиксации можно посылать на фиг.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.