У столиці судитимуть шахрайку, яка заволоділа коштами, що були зібрані на лікування учасника Революції Гідності
- Подробиці
- Опубліковано 24.11.2015 20:03
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2066
Прокуратура Дарницького району міста Києва направила до суду обвинувальний акт стосовно 34-річної зловмисниці, яка у шахрайський спосіб заволоділа коштами, які були зібрані небайдужими громадянами на лікування важкопораненого учасника Революції Гідності.
Про це повідомив перший заступник прокурора Дарницького району Валерій Доценко, передають «Конфлікти і закони».
За його словами, зловмисниця через мережу інтернет дізналася про збір коштів для допомоги 54-річному киянину, який постраждав від кулі снайпера 18 лютого 2014 року у центрі столиці. Оформивши дублікат сім-карти цього чоловіка та використовуючи паролі, які надходили на його телефонний номер, жінка перевела з платіжної картки постраждалого майже 60 тис. гривень благодійної допомоги на особистий рахунок.
Завдяки вжитим оперативно-розшуковим заходам зловмисницю, яка привласнила благодійні кошти, вдалося встановити та затримати.
Її дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України, тобто шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.
Під час досудового розслідування підозрювана відшкодувала завдані збитки.
Також з цієї категорії...

У Києві малюнками-графіті вшанували День...
23 нояб. 2012 г.

За фактами самовільного захоплення землі...
30 сент. 2013 г.

Київські поліцейські затримали чоловіка, який...
27 апр. 2018 г.
Набираючі популярність...

Чи готова Європа до створення...
17 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
19 мая 2025 г.

1040 москалів подохло минулої доби...
19 мая 2025 г.
Останні новини
19.05.2025 11:27
Знешкоджено 76 ворожих БпЛА19.05.2025 11:19
1040 москалів подохло минулої доби на українській землі18.05.2025 09:35
1130 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 травня обговорили наступні теми:
Коментарі