Восени почне роботу спільна українсько-німецька група з добудови Подільсько-Воскресенського мосту
- Подробиці
- Опубліковано 11.07.2016 11:10
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1266
Київський міський голова Віталій Кличко разом з делегацією німецьких експертів та підприємців на чолі з державним секретарем федерального міністерства транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Райнером Бомбою оглянули Подільсько-Воскресенський міст та обговорили перспективи завершення його будівництва.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Київського міського голови.
За словами Кличка, міст готовий наполовину. Для завершення будівництва необхідне фінансування, яке місто сьогодні з бюджету забезпечити не може. Тому важливим питанням є пошук та залучення інвестора, який би міг дофінансувати будівництво.
«Міст стоїть уже багато часу часу без жодних змін. І мешканці Лівого берега запитують, коли матимуть можливість швидко діставатися Правого берега, - зазначив мер столиці. - Транспортна інфраструктура потребує інвестицій та розвитку. Зараз ми з держсекретарем Бомбою оглянули міст. Найближчим часом до України приїде міністр інфраструктури Німеччини. З нашими німецькими друзями ми вивчаємо, яким чином зможемо залучити інвестиції, щоб розвивати інфраструктуру Києва», - наголосив мер.
Райнер Бомба відзначив, що транспортне сполученням у Києві потребує вдосконалення, і запуск Подільсько-Воскресенського мосту є абсолютно необхідним. «Те, що він стоїть недобудованим і не робить пересування киян комфортнішим - не на користь місту. Сьогодні є відповідні технології, які допоможуть забезпечити добудову сучасного мосту», - підкреслив держсекретар.
Райнер Бомба та Віталій Кличко домовилися у вересні зібрати спільну робочу групу, у яку ввійдуть українські та німецькі фахівці, та окреслити подальші кроки.
«Я пропоную всім спеціалістам, які зацікавлені в будівництві, зустрітися або в Німеччині, або тут, у Києві, і в широкому колі обговорити питання добудови Подільсько-Вокресенського мосту. Також я пропоную мерові зустрітися в Берліні з усіма фахівцями з обох сторін та обговорити, що необхідно для завершення будівництва, які фінансові ресурси потрібні та де знайти інвесторів. Я думаю, що цей проект буде цікавий міжнародним інвесторам», - зазначив Райнер Бомба.
«Якщо всі будуть разом наполегливо працювати, якщо ми знайдемо інвестора та Україна і Німеччина дійдуть згоди в цьому плані, то ми можемо впоратися за 4-5 років. Також можна розглядати і поступове введення мосту. Працювати потрібно починати зараз», - підкреслив він.
«Наше завдання - використовувати успішний досвід німецької сторони для того, щоб втілити в Києві такі ж стандарти життя, як і в Німеччині. Одне із завдань, які я взяв на себе, - добудувати Подільсько-Воскресенський міст, який багато років стоїть недобудованим», - наголосив Віталій Кличко.
В інспекції також взяли участь заступники голови КМДА, німецькі фахівці з містобудування, інженери, представники транспортних компаній Німеччини.
Також з цієї категорії...
За незаконний видобуток прісної води...
21 мар. 2012 г.
Прокуратура вимагатиме взяти під варту...
8 февр. 2013 г.
Правоохоронці розслідують обставини вбивства киянина...
20 сент. 2016 г.
Набираючі популярність...
Чонгар пройти було неможливо? -...
22 дек. 2024 г.
СБУ заочно повідомила про підозру...
22 дек. 2024 г.
Оперативна інформація станом на 08.00...
23 дек. 2024 г.
Останні новини
23.12.2024 08:49
1990 кацапів подохло минулої доби на українській землі22.12.2024 11:00
Трамп може закінчити війну дуже швидко?Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:
Коментарі