Восени почне роботу спільна українсько-німецька група з добудови Подільсько-Воскресенського мосту

p v

 
Київський міський голова Віталій Кличко разом з делегацією німецьких експертів та підприємців на чолі з державним секретарем федерального міністерства транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Райнером Бомбою оглянули Подільсько-Воскресенський міст та обговорили перспективи завершення його будівництва.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Київського міського голови.

За словами Кличка, міст готовий наполовину. Для завершення будівництва необхідне фінансування, яке місто сьогодні з бюджету забезпечити не може. Тому важливим питанням є пошук та залучення інвестора, який би міг дофінансувати будівництво.

«Міст стоїть уже багато часу часу без жодних змін. І мешканці Лівого берега запитують, коли матимуть можливість швидко діставатися Правого берега, - зазначив мер столиці. - Транспортна інфраструктура потребує інвестицій та розвитку. Зараз ми з держсекретарем Бомбою оглянули міст. Найближчим часом до України приїде міністр інфраструктури Німеччини. З нашими німецькими друзями ми вивчаємо, яким чином зможемо залучити інвестиції, щоб розвивати інфраструктуру Києва», - наголосив мер.

Райнер Бомба відзначив, що транспортне сполученням у Києві потребує вдосконалення, і запуск Подільсько-Воскресенського мосту є абсолютно необхідним. «Те, що він стоїть недобудованим і не робить пересування киян комфортнішим - не на користь місту. Сьогодні є відповідні технології, які допоможуть забезпечити добудову сучасного мосту», - підкреслив держсекретар.

Райнер Бомба та Віталій Кличко домовилися у вересні зібрати спільну робочу групу, у яку ввійдуть українські та німецькі фахівці, та окреслити подальші кроки.

«Я пропоную всім спеціалістам, які зацікавлені в будівництві, зустрітися або в Німеччині, або тут, у Києві, і в широкому колі обговорити питання добудови Подільсько-Вокресенського мосту. Також я пропоную мерові зустрітися в Берліні з усіма фахівцями з обох сторін та обговорити, що необхідно для завершення будівництва, які фінансові ресурси потрібні та де знайти інвесторів. Я думаю, що цей проект буде цікавий міжнародним інвесторам», - зазначив Райнер Бомба.

«Якщо всі будуть разом наполегливо працювати, якщо ми знайдемо інвестора та Україна і Німеччина дійдуть згоди в цьому плані, то ми можемо впоратися за 4-5 років. Також можна розглядати і поступове введення мосту. Працювати потрібно починати зараз», - підкреслив він.

«Наше завдання - використовувати успішний досвід німецької сторони для того, щоб втілити в Києві такі ж стандарти життя, як і в Німеччині. Одне із завдань, які я взяв на себе, - добудувати Подільсько-Воскресенський міст, який багато років стоїть недобудованим», - наголосив Віталій Кличко.

В інспекції також взяли участь заступники голови КМДА, німецькі фахівці з містобудування, інженери, представники транспортних компаній Німеччини.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.