У Києві судитимуть серійного автокрадія

prok kiev new

 
Київською місцевою прокуратурою № 9 міста Києва (Солом’янський район) затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 33-річного громадянина, який на території міста Києва займався угонами автомобілів. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Підозрюваний спеціалізувався переважно на викраденні автомобілів марки «ВАЗ», які у подальшому продавав на запчастини. Наразі зловмиснику інкримінується 8 епізодів незаконного заволодіння транспортними засобами на території Солом’янського району.

Збитки від злочинної діяльності складають близько 450 тисяч гривень, з яких на даний час відшкодовано 80 тисяч гривень.

Чоловіку, який, до речі, раніше вже був засуджений до 9 років позбавлення волі за розбійний напад, повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортними засобами, вчинене повторно), та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наразі кримінальне провадження передано до Солом’янського районного суду м. Києва для розгляду по суті.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.